Відгуки про компанію Petcentrum
- Олена С.
Швидка відправка, товар був в наявності, ціна дуже вигідна. Мій котик з задоволенням вживає цю пасту безпосередньо з тюбика, думаю якби міг то зʼїв всю і відразу, дуже її полюбляє. Пасту почали приймати по рекомендації ветеринара.
- Денис У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Светлана Н.
- Максим З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все як треба, відправка в день замовлення, окремо дякую за смаколики в подарунок, дуже приємно)
- Інна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Діана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Діана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вероніка В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
